Ortak Pazar

 
Bugün terzi levazımatları Dünyası olarak, temelimiz, 1975 yılında Ankara'da açılan bir zücaciye mağazasıyla atıldı. Kısa süre içinde sahip olduğumuz bu başarının altında yatan sır; pazarın beklentilerini en hızlı ve en doğru şekilde tespit ederek müşterilerimize mükemmel çözümler sunmaktı... Kalitenin yanında uygun fiyatlar sunmakla beraber, müşterilerimizin isteklerini yerine getirerek geniş ürün yelpazesi sunuyoruz.

 

HİKAYEMİZ

Aile Şirketi


1975 Yılında İsmet Konukçu tarafından Ortak Pazar Terzi Levazımat'ının temeli Başkentte atıldı. Kuruluş yılından bu yana binlerce müşteriye hitap eden Ortak Pazar, gün geçtikçe ürün yelpazesine katarak ürün çeşitlerini çoğaltmıştır. Bir aile firması olarak devam eden Ortak Pazar, tüm müşterilerini memnun etmek için kaliteli malzeme ve uygun fiyatları ile ilerlemektedir.

VİZYONUMUZ

Hizmet vermeyi seviyoruz


Konfeksiyon ürünleri yada diğer bir deyişle terzi malzemeleri ( terzi levazımatı ) dikiş ipliği, makine parçaları, cetvel takımları, ütü aksesuarları, leke çıkartıcı spreyler, çizgi taşları, mezuralar, kılçık tabancaları, ve kılçıklar, serileme lastiği, koli bandı, motor bıçakları, dikiş iğneleri, çoğu zaman ihtiyacınız olan bir ürün yada ürünleri tek bir mağazadan bulamaya bilirsiniz.
İhtiyacınızı temin etmek için çok mağaza gezmek zorunda kalabilirsiniz firmamız bu sorunu çözmek adına bütün konfeksiyon malzemelerini temin etmek adına hizmetlerine devam etmektedir.
Ortak Pazar terzi levazımatı %100’ünü stoklarımızda bulunduramazsak da hedefimiz siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri temin etme gayreti ve çabası içindedir.